Adam Lisiak gwiazdą Pucharu Najmłodszych, Puchar dla UNTS

Adam Lisiak (UKS Orientuś Łódź) okazał się niekwestionowanym Królem Pucharu Najmłodszych. Nie tylko wygrał każdy z trzech dystansów wśród Polaków, a do tego dwukrotnie (na sprincie i średnim) zdobył 4 miejsce w gronie wszystkich, również czeskich zawodników. Wielkie brawa!!!

Z kolei Puchar Najmłodszych wywalczyła skromna, ale waleczna ekipa UNTS Warszawa w składzie Aleksandra Nitsch (K14) i Jan Antonowicz (M12).

Warto wspomnieć, że NBnO jest na tyle trudną dyscypliną, że zazwyczaj wybierają ją dopiero starsi zawodnicy. Dlatego trzeba docenić, że na Puchar Najmłodszych zgłosiło się 8 zawodników. Mało tego w tym gronie nie mieliśmy ani jednego NKLa, całe grono wykazało się sporą walecznością. A przecież jeździli po tych samych górkach co wszyscy pozostali zawodnicy.